Керівник Force India сказав, коли прийдуть результати

Главная страницаНовини

Опубліковано: 01:00, 13/12/2018 ,
Джерело: formula1.com   

8652_z.jpg (40.68 Kb)

Шеф Force India Отмар Зафнауер націлюється вже на сезон-2020.

"Ми все ще обговорюємо те, як будуть розподілені інвестиції Лоуренса Стролла. Для розширення бази необхідно придбати землю. Також потрібно зрозуміти, яке необхідне устаткування, що важливо, а що не дуже важливо. Разом з тим ми не повинні відриватися від розробки нової машини.

Я вже багато разів був свідком, коли команда працювала над створенням нової аеродинамічної труби, оновлювала базу і так далі, а результати падали. Це було пов'язано з тим, що одні й ті ж люди займалися і одним, і іншим. Так що нам потрібно залишатися обережними. Адже є ризик, що зі збільшенням фінансування ти втратиш ефективність і будеш тупцювати на місці чи, що ще гірше, станеш виступати слабше. Потрібно переконатися, що такого не станеться з нами.

В цілому думаю, що ефект від коштів буде більше помітний у 2020 році, а не в 2019-му. Деякі деталі, які ми дізналися, допоможуть при роботі з машиною 2019 року. Але до моменту зміни власника нове шасі вже було готово, його основа перебувала на стадії виробництва", - пояснив Зафнауер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Директор Force India: Ми були дуже близько до зникнення

теги  Отмар Зафнауер, Force India


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини