У Львові почали випускати трамвай майбутнього (+ФОТО)

Главная страницаАвтоновини

Опубліковано: 00:05, 19/01/2016 ,
Джерело: pravda.com.ua   

79_t1.jpg (11.88 Kb)

Львівський автобусний завод анонсує випуск трамваїв CTG-18.

Як наголошується, майбутній CTG-18 позиціонується як сучасного українського низькопідлогового трамвая, який повністю відповідає європейським стандартам в плані безпеки і комфорту.

Повідомляється, що він володіє модульною конструкцією, заснованою на рішеннях ЛАЗ і передових технологіях виготовлення трамваїв. Трамвай обладнаний спеціальною низькою підлогою, яка зможе ефективно використовувати наявну інфраструктуру українських міст, а також буде значно знижувати обсяг інвестицій у навчання та подальшу експлуатацію вагона.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Львів забезпечить Україну трамваями "Електрон" (+ФОТО)

Компанія відзначає, що CTG-18 може використовуватися на звичайному вуличному трамвайному маршруті і на маршруті швидкісного трамвая. Швидкість руху трамвайного вагона може досягати 75 км/год.

7039_t2.jpg (62.56 Kb)

Трамвай комплектується чотирма асинхронними тяговими моторами змінного струму потужністю 50 кВт кожен (частота обертання валу 1500 оборотів в хвилину). Роботою двигунів управляє спеціальна мікропроцесорна контрольна система через зовнішній CAN інтерфейс. CTG-18 обладнаний електродинамічним рекуперативним генератором і електромагнітними дисковими гальмами, що дозволяє генерувати струм і повертати його в контактну мережу в процесі гальмування або спуску. І таким чином забезпечується захист від ковзання на ділянках, де знижено зчеплення коліс з рейками.

Композитні матеріали, використовувані в конструкції, повинні забезпечити зниження вартості експлуатації транспортного засобу, зменшити питоме споживання енергії, а також продовжити період експлуатації вагона до 30 років. У CTG-18 передбачена система кондиціонування повітря і він може комплектуватися точкою доступу Wi-Fi.

8087_t3.jpg (70.19 Kb)

теги  CTG-18


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини