Комацу пояснив, чому боліди Haas дискваліфікували

Главная страницаНовини

Опубліковано: 22:39, 26/05/2024 ,
Джерело: racingnews365.nl   

3687_ko.jpg (34.36 Kb)

Новий керівник Haas Аяо Комацу вирішив заглибитися в деталі.

"Проблема в тому, що нове крило було спроектовано трохи інакше. До того ж забракло контактів між інженерами та хлопцями, які перевіряють болід за вимогами технічного регламенту. Вони не усвідомлювали, що концепція змінилася, що тепер все близько до краю крила. На попередніх антикрилах обмеження завжди було центром. Тому вони перевіряли його так само. Це не виправдання - незалежно від будь-якої інформації, завжди слід перевіряти все. Але вони просто зосередились на центрі.

За задумом інженерів, крило мало бути максимально витягнуте з обох боків. Якби інформація про зміни у боліді чітко була б донесена до інших працівників, то ситуація була б іншою. Водночас, навіть без цієї інформації, фахівці з перевірки болідів згідно з технічним регламентом мали перевірити його повністю. Приріст продуктивності нульовий, але не в цьому. Облаштування боліда має чітко дотримуватися регламенту.

Ми маємо бути впевнені, що більше не повторимо цієї помилки. Сьогодні вранці я мав збори команди, щоб пояснити це. Нам треба сприйняти це як належне. Нам є в чому звинувачувати лише самих себе. Ми просто маємо взяти на себе відповідальність і рухатися вперед", - зазначив Комацу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Леклер виграв гонку в Монако, Піастрі та Сайнс на подіумі

теги  Аяо Комацу, Haas F1

В ТЕМУ:
Система Orphus


Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини