Анонс Гран Прі Монако-2024 від Ф-1 Аналітик

Главная страницаНовини

Опубліковано: 22:30, 23/05/2024 ,
Джерело: f1analytic.com   

5130_f1.jpg (81.03 Kb)

Найзірковіший етап сезону.

Всюди Формула-1 приносить із собою пафос, зірок, дорогі автомобілі та гроші. Вона всюди поводиться на правах господаря, встановлює свої правила і домінує. Всюди, окрім етапу в Монако. Тут "Королівські перегони" - всього лише гість на постійному святі життя. Тут пафосу більше, аніж на всіх інших етапах разом взятих. Тут епатаж, традиції і картинка не просто перемагають спортивні результати, але й наглухо їх забивають, як Усик - Тайсона Ф'юрі в 9-му раунді. І лише тут кваліфікація важливіша за гонку, бо саме вона з вірогідністю 90% визначає переможця всього етапу. Здавалося б, а де тут перегони? Так собі, десь поруч пробігали.

7063_f2.jpg (69.36 Kb)

Минулі перегони в Імолі знову принесли перемогу Максу Ферстаппену. Але це була далеко не та нудна перемога з лідерством на половину кола. Ландо Норріс позаду постійно тиснув і постійно був все ближче і ближче. Британець навіть заявив, що обійшов би Макса всього за одне додаткове коло. Хай навіть це не так, але гоночний темп McLaren справді вже дуже сильно наблизився до Red Bull. Мінус у тому, що темп британської команди у кваліфікації далеко не такий сильний, а в Монако, як ми всі знаємо, саме кваліфікація головна. Тому тут важко сподіватися на іншого переможця етапу. Хіба Ferrari нарешті покаже зубки, а Шарль Леклер "шарпнеться" на домашньому етапі.

2471_f3.jpg (.31 Kb)

За таких умов гонки "паровозиком" особливої ваги набувають також піт-стопи, адже заваливши зупинку можна одночасно втратити позицію. З іншого боку, швидкий піт-стоп може дозволити обійти свого суперника, тому на механіків також буде особливий тиск. А в усьому іншому Монако - це такий собі рудимент Формули-1. Якби така траса подавалася зараз у календар, то її б не взяли в жодному випадку. Але це, мабуть, зараз ледь чи не найбільша традиція "Королівських перегонів", без якої ми вже не можемо уявити собі сезон. Бо це красиво і стильно, а спортивну боротьбу можна подивитися і в Канаді трохи пізніше. Тут же в нас Монако. І цим все сказано.

Кількість кіл: 78
Довжина кола: 3 340 м
Довжина траси: 260, 520 км
Пілот-рекордсмен: Айртон Сенна (6 перемог)
Команда-рекордсмен: McLaren (15 перемог)
Попередній переможець: Макс Ферстаппен

6881_f4.jpg (39.44 Kb)

теги  Гран-Прі Монако

В ТЕМУ:
Система Orphus


Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини