Кросовер Lexus NX дочекався оновлення (+ФОТО)

Главная страницаАвтоновини

Опубліковано: 15:00, 06/03/2023 ,
Джерело: motor.ru   

0963_lk.jpg (30.68 Kb)

Компанія Lexus представила оновлений кросовер NX. Моделі покращили їздові характеристики, переглянули колірні схеми салону, а також оновили електроніку, що асистує. Наприклад, навчили розпізнавати нерухомі об'єкти на зразок стін, а також покращили роботу блокатора помилкових прискорень. Також на NX модернізували проактивного помічника водіння та систему автопаркування. У списку опцій з'явилися передній та задній відеореєстратори.

Модернізація Lexus NX проведена за трьома ключовими напрямками. Перше і, можливо, головне – покращення їздових характеристик. Для цього кросоверу посилили передню та задню частини кузова, переналаштували пружини та амортизатори, а також заново перекалібрували систему динамічної стабілізації. Модифікації NX350 також переглянули установки двигуна і трансмісії, що загострило відгуки на старті і додало прискоренням більше емоційності.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Хетчбек Hyundai i10 дочекався оновлення (+ФОТО)

Також переглянуто колірні схеми салону: додано більше контрастних поверхонь. А електроніка NX навчилася "бачити" нерухомі об'єкти на зразок стін, а не лише інших учасників руху. Блокатор помилкового прискорення тепер працює на низьких швидкостях, що дозволяє якщо не уникнути зіткнення, то хоча б мінімізувати його наслідки.

Нарешті розширено можливості системи Proactive Driving Assist. Раніше вона оберігала від небезпечного зближення з пішоходами, велосипедистами та сповільнювала машину у кривих малого радіусу та на перехрестях зі світлофорами. Тепер помічник втручається в керування навіть при повороті ліворуч. Водночас у Lexus модернізували автопарковника Teammate Advanced Park на NX450h F Sport і додали до списку опцій кросовера передній та задній відеореєстратори.

теги  Lexus NX

В ТЕМУ:
Система Orphus


Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини