Швейцарський суперкар Picasso PS-01 покажуть усім (+ФОТО)

Главная страницаАвтоновини

Опубліковано: 15:00, 28/05/2022 ,
Джерело: motor.ru   

2290_pi.jpg (65.45 Kb)

Швейцарська компанія Picasso Automotive представить на літній виставці Top Marques у Монако суперкар PS-01. Його називають першою моделлю такого класу, створеною у Швейцарії, а також "найультимативнішим карбоновим автомобілем у світі". Суперкар отримає бітурбодвигун V6, коробку передач Sadev, амортизатори Öhlins, що регулюються. А його складне аеродинамічне "оперення" зможе генерувати притиск, еквівалентний 960 кілограмів.

Робота над Picasso PS-01 ведеться вже кілька років, але подробиць про машину поки що вкрай мало. Вона практично повністю буде зроблена з вуглепластику, причому компанія обіцяє використати найдовший цілісний шматок композиту, коли-небудь застосований в автомобілі, - 3,2 метри. Монокок та задній підрамник, який теж зроблять з карбону, разом важать 180 кілограмів (монокок та зовнішні панелі GMA T.50 – 150 кг). Елементи підвіски відфрезеровані на верстатах з ЧПУ та для більшого зниження ваги мають порожнечі у ненавантажених місцях.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Офіційна презентація нового Maserati MC20 Cielo (+ФОТО)

У партнерах Picasso Automotive вважаються відомі виробники компонентів. Наприклад, коробка передач розроблена французькою Sadev, амортизатори - Öhlins. Крісла надасть Sabelt, а гальма з 4-поршневими супортами - Brembo. Двигун італійський. На сайті Picasso вказано, що це V6 з двома турбокомпресорами та віддачею 660 кінських сил, що працює на синтетичному паливі. Маса PS-01 складе 980 кілограмів, і майже такою ж виявиться притискна сила на максимальній швидкості.

Суперкар буде більше схожий на прототип гоночного класу LMP, тому естетика тут відходить на другий план. Цікаво, що у стартапу Pure H, який у 2018 році представив на виставці Grand Basel проект розкішного суперкара, ідея була прямо протилежною. Концепція дводверки базувалася більше на красі, ніж на технологічній перевазі. Це мало виразитися у дизайні, пропорціях, загальної гармонії форм, і навіть особливому підході до вибору матеріалів. На жаль, проект Pure H не отримав належної підтримки і з того часу про нього більше не згадували.

теги  Picasso PS-01


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини