Що робити, якщо не вдалося стати гонщиком?

Главная страницаАвтоновини

Опубліковано: 22:17, 12/01/2022 ,
Джерело: f1analytic.com   

Автогонщик – спортсмен, професійний учасник автомобільних перегонів. Професія гонщика поряд з космонавтом та пожежником є саме тим заняттям, яке багато дітей ставлять у розряд мрії. Хлопчаки нерідко мріють стати професійними пілотами Формули 1 або перемогти в Ралі, щоб стати багатим та знаменитим. На жаль, автоспорт не для всіх. Але це не означає, що ви не можете займатися своєю улюбленою справою. Пропонуємо до вашої уваги топ-5 професій для тих, хто любить проводити час за кермом.

5840_image001.jpg (39.99 Kb)

1. Далекобійник — людина, яка керує вантажним або великовантажним автомобілем. Головний обов'язок — доставка вантажу з точки А в точку Б згідно з встановленим графіком і маршрутом. Водій-далекобійник проводить у дорозі більшу частину свого життя, працює як усередині рідної країни, так і займається міжнародними перевезеннями. Може перевозити продукти харчування, будівельні матеріали, обладнання та комплектуючі, текстиль, будь-які харчові та нехарчові товари. Слід відмітити, що робота водієм категорії BC достатньо затребувана та добре оплачується, на порталі Jooble ви без проблем знайдете вакансію с цінником більше 2000 доларів.

2. Таксист — водій, який повинен відвезти пасажира з одного пункту до іншого. З одного боку, професію таксиста можна назвати досить простою, з іншого боку — на ньому лежить безліч невеликих, але дуже важливих обов'язків. Він повинен регулярно перевіряти справність своєї машини, бути уважним та акуратним, адже він несе відповідальність за життя та здоров'я пасажирів. Таксист також зобов'язаний добре знати місто, в якому він працює, лише навігатора для знаходження найкоротшого і найбільш зручного шляху вистачає далеко не завжди. Водію таксі також потрібні хороші комунікативні навички.

1566_image003.png (290.92 Kb)

3. Автоінструктор або інструктор з керування автомобілем — навчанням управлінню автотранспортними засобами. Такі фахівці займаються з учнями автошкіл, курсів, навчальних закладів та прищеплюють навички водіння на практиці. Крім того, автоінструктори дають учням загальні уявлення про влаштування транспортних засобів, основи контраварійного водіння, правила правил дорожнього руху. Особливою популярністю сьогодні користуються курси з екстремального водіння.

4. Водій-випробувач — співробітник автомобільної компанії який виконує практичну перевірку справності та працездатності автомобілів та інших транспортних засобів, що виробляє автомобільний завод. Іншими словами, ці фахівці першими сідають за кермо нової моделі та оцінюють її надійність, зручність та інші важливі якості на різних дорогах та при різних погодних умовах. При цьому, робота водія-випробувача — зовсім не те саме, що робота журналіста-автооглядача. Його завдання не просто описати свої суб'єктивні відчуття від машини та дати добро на її виробництво. Водій-випробувач має добре розбиратися в автомобілебудування, розумітися в конструюванні машин, щоб за підсумками перевірок вносити конкретні пропозиції та пропонувати способи усунення виявлених недоліків.

1470_image005.png (733.27 Kb)

5. Персональний водій — престижна, але складна професія. Професійні персональні водії належать до особливої категорії домашнього персоналу. Компетентних фахівців, що працюють у даній сфері, називають по-різному — персональні, особисті або сімейні водії. Однак незалежно від визначення вони здійснюють одну основну функцію — транспортні пасажирські перевезення як самого наймача, так і членів його сім'ї. Популярність даної професії обумовлена бажанням роботодавця зняти з себе всі обов'язки пов'язані з керуванням та утриманням автомобіля, оскільки рух на дорогах великих мегаполісів останнім часом став надзвичайно напруженим. По суті, особисті водії є найманими співробітниками, до обов'язків яких належить повне транспортне забезпечення сім'ї роботодавця в їх особистих інтересах.

Звичайно, бути спортсменом автогонщиком та керувати ексклюзивним автомобілем — це чудово. Але якщо автоспорт — то не для вас, не слід засмучуватися, для професійних водіїв є достатньо цікавої роботи.

теги  гонщик


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини