Офіційна презентація футуристичного Cadillac InnerSpace (+ФОТО)

Главная страницаАвтоновини

Опубліковано: 10:30, 08/01/2022 ,
Джерело: motor.ru   

2537_kad.jpg (23.86 Kb)

Компанія Cadillac представила на виставці споживчої електроніки CES розкішний концепт-кар InnerSpace. Автомобіль є баченням американською маркою персональної автономної мобільності майбутнього. Концепт, зрозуміло, повністю електричний, в салоні немає жодного органу управління: все відбувається за рахунок розумної системи автопілота. Двомісний прототип поповнив портфоліо концептів з лінійки Cadillac Halo, створених для того, щоб показати, що автомобіль може бути не лише засобом пересування, а й предметом розкоші, здатним підвищити рівень комфорту та добробуту людини.

В основі філософії цієї концепції лежить ідея, що людина може використати час у дорозі для того, щоб розслабитись, а не напружуватися ще більше, стежачи за дорогою. Повна автономність дозволяє водієві зняти з себе необхідність керувати автомобілем, а набір сучасних помічників та технологій покликаний допомогти максимально розслабитися та відпочити під час поїздки.

Завдяки використанню біометрії та машинному навчанню концепти з лінійки Halo можуть запропонувати кожній людині справді персоналізований підхід під час поїздки. У Cadillac зазначили, що окрім розважальної складової, автомобіль допоможе ще з оздоровчою метою. Замість лобового скла в електрокара встановлено гігантський вигнутий екран, а на тому місці, де зазвичай встановлені педалі, у концепту спеціальний відсік із домашніми тапочками.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Офіційна презентація нового електрокара BMW iX M60 (+ФОТО)

Для більш комфортної посадки дах відкривається разом із дверима, а роздільні крісла висуваються назустріч пасажиру. Крім того, завдяки використанню технології Ultium Platform, акумуляторні батареї розподілені по всій довжині кузова, а не зосереджені в одному місці. Це дозволило зробити посадку автомобіля нижчою та спортивною, також це допомогло максимально розширити внутрішній простір у салоні.

теги  Cadillac InnerSpace


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини