Вірменія створює авто на сонячних панелях (+ФОТО)

Главная страницаАвтоновини

Опубліковано: 00:40, 03/01/2018 ,
Джерело: armenpress.am   

1595_so.jpg (37.16 Kb)

У Вірменії група волонтерів-ентузіастів створює перший автомобіль на сонячній енергії.

Вони це роблять для свого задоволення, а також з мрією про створення в країні їх виробництва. Заступник міністра енергетики і природних ресурсів Вірменії Айк Арутюнян сказав, що це була особиста ініціатива авторів проекту, з метою підвищення у Вірменії інтересу до сонячної енергії.

"При зустрічі з ентузіастами ми розділили їх ідею на 2 частини: створення солярного автомобіля з нуля і оснащення старого автомобіля електричним двигуном. Цим ми хочемо показати, що переоснащення двигунів старих автомобілів можливо, і сподіваємося, що в майбутньому це стане звичною практикою для Вірменії", - сказав заступник міністра енергетики і природних ресурсів Вірменії Айк Арутюнян.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Європейці створили автобус на водні (+ФОТО)

За його словами, в світі автори електромобілів виникали саме з таких груп ентузіастів. Наприклад, в Австралії вже 30 років, як діє конкурс "Сонячний виклик", в якому беруть участь всі університети. "І ми хочемо зробити тут щось подібне, викликавши інтерес серед фахівців, з мрією про створення в Вірменії виробництва електромобілів на сонячній енергії", - сказав заступник міністра енергетики і природних ресурсів Вірменії Айк Арутюнян.

За його словами, про терміни говорити важко, люди працюють на добровільних засадах, н еобходимо знайти джерела фінансування.

"Ведеться активна робота, створена робоча група, намагаємося йти вперед. Це абсолютно нова область, важко знайти у Вірменії, наприклад, проектувальників автомобілів, потрібно знайти фінансування, і ми, ймовірно, звернемося до приватних осіб і донорських організацій", - сказав заступник міністра енергетики і природних ресурсів Вірменії Айк Арутюнян.

теги  авто


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини