Роман Грожан залишається в Lotus

Главная страницаНовини

Опубліковано: 00:00, 16/01/2013 ,

7678_1.jpg (5.99 Kb)Роман Грожан залишиться партнером Кімі Райкконена по Lotus. Команда офіційно підтвердила продовження контракту з французьким пілотом на сезон-2013.

Роман Грожан: "Це фантастика - я залишаюся в Lotus в 2013-му. Приємно, що всі в Енстоуне підтримують мене. Тепер мені швидше хочеться вийти на старт гонки в Австралії, щоб виправдати виявлену довіру.

У свій перший сезон у Формулі-1 я багато чому навчився, і тепер постараюся врахувати ці уроки, щоб домогтися більш серйозних результатів в наступному році. На базі в Енстоуне готується багато чого цікавого, я просто вражений новою розробкою E21 ".

Ерік Буйе, глава команди: "Роман - талановитий пілот, і ми будемо раді провести з ним ще один сезон. З парою таких виняткових пілотів, як Роман і Кімі, ми розраховуємо закріпити успіх сезону-2012 і домогтися ще більшого прогресу в наступному році.

Обидва пілоти відмінно спрацювалися в якості партнерів по команді. Думаю, у них є потенціал для подальшого зростання. Ми регулярно бували на подіумі в 2012 році і розраховуємо продовжити в тому ж дусі в 2013-му ".

теги  Кімі Райкконен, Lotus, Роман Грожан

В ТЕМУ:
Система Orphus


Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини