Формула-1 і "Зоряні війни"

Главная страницаНовини

Опубліковано: 15:26, 02/05/2013 ,

809.jpgМотиви культового серіалу "Зоряні війни" не раз використовувалися у Формулі-1: можна згадати, що в 2005-му в Монако на машинах Red Bull Racing з'явилася реклама чергового фільму - "Епізод III: Помста ситхів", а минулого року Lotus F-1 рекламувала комп'ютерну гру Angry Birds Star Wars.

Тоді все це було однозначно весело, але не факт, що Себастьян Феттель сильно зрадів, коли на обкладинці травневого номера британського журналу F-1 Racing його порівняли з Дартом Вейдером, одним з анти-героїв "Зоряних воєн", якого можна вважати уособленням вселенського зла. Більше того, основний заголовок обкладинки свідчив: "Темний бік Феттеля".

Втім, головний редактор журналу, відомий журналіст Ентоні Роулінсон запевняє, що вони зовсім не хотіли образити триразового чемпіона світу.

"Реакція більшості читачів була цілком позитивною, хоча якась частина аудиторії вважала, що це дещо несправедливо по відношенню до Себастьяна, - визнав Роулінсон. - Але ми вирішили використовувати такий образ, це наше дещо жартівливе ставлення до того, що трапилося в Малайзії. На мою думку, образ дуже яскравий. Я особисто вважаю, що Феттель справляється зі своїми завданнями дуже здорово, а для людей певного покоління порівняння з образом Дарта Вейдера - свого роду похвала. Ми в жодному разі не хотіли вколоти Себастьяна, але якщо говорити серйозно, то на малайзійській трасі він поводився вельми жорстко".

теги  Red Bull Racing

В ТЕМУ:
Система Orphus


Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини