Еллісон: Нарешті ми вирішили проблему Mercedes

Главная страницаНовини

Опубліковано: 00:30, 22/06/2024 ,
Джерело: racefans.net   

0647_el.jpg (32.7 Kb)

Технічний директор Mercedes Джеймс Еллісон каже, що вони це зробили завдяки аеродинаміці.

"Нас із самого початку року непокоїло, що машина непередбачувано поводилася в поворотах. Вона могла бути хороша у швидких, але погана у повільних, і навпаки. Але не працювала добре і в тих, і в інших одночасно.

На останніх двох-трьох етапах нам вдалося модифікувати машину таким чином, щоб вона справді мала розумний баланс на високих та низьких швидкостях. Це означає, що пілот може довіряти машині – і передній, і задній осі з того моменту, як він натискає на гальмо на початку повороту, і до виходу з нього. Цей баланс має вирішальне значення, оскільки пілот розуміє, чи буде у машини недостатня або надмірна повертальність.

У момент цього осяяння ми в команді подумали: "Як ми могли бути такими тупими"? Коли розумієш суть проблеми, то одразу думаєш, що мав знайти рішення раніше.

Те, з чим ми боролися весь рік за допомогою механічних налаштувань підвіски, ми вирішили за рахунок аеродинаміки. Ми, по суті, працювали над речами, які не були причиною нашої фундаментальної проблеми", - пояснив Еллісон.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Норріс виграв першу практику в Іспанії, за ним - Ферстаппен та Сайнс

теги  Джеймс Еллісон, Mercedes

В ТЕМУ:
Система Orphus


Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини