Анонс Гран Прі Емілії-Романьї-2024 від Ф-1 Аналітик

Главная страницаНовини

Опубліковано: 22:31, 16/05/2024 ,
Джерело: f1analytic.com   

2359_i1.jpg (83.08 Kb)

Це перший європейський етап цього сезону.

Формула-1 приїхала на наш континент аж усередині травня, а гонка в Імолі розпочинає європейську серію Гран Прі. До слова, всі називають цю гонку виключно "Імола" й аж ніяк не "Гран Прі Емілії-Романьї", але це вже ліричний відступ. Протягом двох тижнів, котрі минули після етапу в Маямі, всі обговорювали перемогу Ландо Норріса та вірогідність того, що McLaren кине Red Bull виклик у битві за титул. Звісно, мова тут йде вже про наступний сезон, бо зараз відрив австрійської команди в Кубку конструкторів та Макса Ферстаппена в особистому заліку вже надто великий, щоб його можна було так просто ліквідувати.

7368_i1.jpg (40.75 Kb)

А, наприклад, радник Red Bull Хельмут Марко зазначив, що поки взагалі не вважає McLaren конкурентом для його команди. Важко сказати, чого в цих словах більше: реальної віри в них чи просто психологічних ігор, але почасти він все ж має рацію. Бо "маки", перед тим як боротися з "биками", мали б спершу регулярно навчитися перемагати Ferrari, а з цим поки є великі проблеми. І лише коли британська команда стане беззаперечно другою в чемпіонаті, тоді вже можна буде говорити про наступний рубіж. А ще всі активно обговорюють майбутнє Едріана Ньюї та його відхід з Red Bull. Сам він зізнався, що не чекав такої уваги.

5640_i2.jpeg (38.75 Kb)

До слова, у нас визначилася перша команда, котра вже готова закинути оновлення цього боліда задля повноцінної роботи над машиною наступного року. Пілоти Alpine вже обережно висловлюються про те, що краще працювати над наступним болідом, бо даний чемпіонат вже, мовляв, не врятувати. У Williams явно не вірять в Логана Сарджента і шукають кандидатів йому на заміну, а Тото Вольфф досі не визначився з тим, хто в наступному сезоні має замінити Льюїса Хемілтона. Так чи інакше, а інколи приходить така думка, що майже всі у Формулі-1 вже думають про майбутнє, а не про цей сезон.

8026_i3.jpg (42.92 Kb)

теги  Гран-Прі Емілії-Романьї

В ТЕМУ:
Система Orphus


Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини