Вольфф навів аргументи проти реверсної стартової решітки

Главная страницаІнтерв'ю

Опубліковано: 23:55, 04/06/2020 ,
Джерело: the-race.com   

1364_vo.jpg (31.1 Kb)

Керівник Mercedes Тото Вольфф спробував усе пояснити.

"Схоже, що в Формулі-1 є закономірність - ми відкопуємо старі ідеї, які раніше були ретельно проаналізовані і відхилені. В результаті хтось думає, що це здорово, і знову виносить їх на порядок денний.

Чому Mercedes був проти? Перше - я вважаю, що в Формулі-1 повинен перемагати кращий пілот в найкращій машині. Нам не потрібні трюки, щоб зробити більш захопливі гонки. По-друге, я знаю з перегонів турингу, що кориснішою стає стратегія, коли одна гонка впливає на стартове поле іншої гонки. Уявіть, що один з гонщиків не дуже добре виступає в перший вікенд в Шпільбергу і в підсумку ви вирішуєте зійти і отримати болід, який буде стартувати з поулу наступного разу. І якщо ця машина буде на поулі, то вона безумовно фінішує першою, буде на поулі в неділю і виграє гонку. В середині пелотону будуть машини, які будуть оборонятися до останнього, і для більш швидких машин позаду це означатиме ризик не фінішувати, що може вплинути на чемпіонат.

І, нарешті, з точки зору продуктивності, хто б не був найшвидшою командою, несправедливо по відношенню до них - друга і третя команди просто будуть стартувати попереду. У підсумку це стає опортунізмом, щоб дати деяким командам перевагу. Зараз не час експериментувати з речами, які не отримали фанатського схвалення - в опитуванні тільки 15% уболівальників проявили інтерес до гонок з реверсною решіткою", - підкреслив Вольфф.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кері: Гонок з реверсною решіткою у Формулі-1 не буде

теги  Тото Вольфф

В ТЕМУ:
Система Orphus


Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини