Херберт: Хемілтон - кращий пілот в історії Формули-1

Главная страницаІнтерв'ю

Опубліковано: 01:00, 08/11/2019 ,
Джерело: theguardian.com   

3178_herbert.jpg (21.64 Kb)

Колишній пілот Формули-1 Джонні Херберт похвалив Льюїса Хемілтона.

"Люди говорять про великих пілотів, але те, як і з яким підходом Льюїс працює в гонках, вважаю, робить його найкращим. На основі всього, що я знаю про історію Формули-1, на основі своїх виступів і спостережень за перегонами, взявши до уваги Хуана Мануеля Фанхіо, Джима Кларка, Грема Хілла, Джекі Стюарта, Нікі Лауду, Нельсона Піке, Найджела Менселла, Айртона Сенну, Алена Проста, Міхаеля Шумахера і всіх інших, я думаю, що Льюїс - кращий.

Його здатність керувати машиною на межі вражає мене. Просто захоплює спостерігати, як він вичавлює з боліда все, при цьому маючи психологічну стійкість, якої я не бачив у інших пілотів. Він особливий, і у нього є вау-фактор. Це кращий пілот, якого я коли-небудь бачив на трасі. У нього є здатність вичавлювати щось особливе, знаходити резерви, коли це потрібно, ну а його навички і гоночний інтелект стають все кращими.

Льюїс знайшов баланс між життям за межами трека і на трасі, який дозволяє йому виступати неймовірно. Його прагнення перемагати все ще тут, незважаючи на всі ці перемоги. Раніше я бачив подібне лише один раз - у випадку з Шумахером, у якого було схоже прагнення просто перемагати, перемагати і перемагати", - зазначив Херберт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Джордан: Хемілтон вже перевершив Шумахера

теги  Джонні Херберт, Льюїс Хемільтон

В ТЕМУ:
Система Orphus


Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини