Бульє: McLaren націлюється на боротьбу з Red Bull

Главная страницаІнтерв'ю

Опубліковано: 08:00, 02/03/2018 ,
Джерело: as.com   

0826_laren.jpg (64.74 Kb)

Гоночний директор McLaren Ерік Бульє не хоче нікого обнадіювати.

"Я розумію Renault, чому вони працювали над надійністю, а не над продуктивністю. У них був важкий кінець сезону, тому їм довелося докласти більше зусиль в роботі над надійністю, ніж Ferrari і Mercedes. Двигун Renault більше зрозумілий, більш гнучкий, краще інтегрується в шасі. Ми максимально, можливо, підготовлені, так що на тестах ми прояснюємо останні деталі. У нас є кілька моментів, які необхідно виправити, змінити, але так і у всіх інших команд.

Коли ми дізнаємося більше про нашу продуктивність, ми зможемо почати міркувати над тим, з ким ми будемо конкурувати. Наша мета - Red Bull, оскільки ми використовуємо такий же двигун, як і вони. Не знаю, чи зможемо ми отримати перемогу по ходу сезону. Не хочу обнадіювати нікого. Поки ми не знаємо, де ми знаходимося.

Зрозуміло, ми хочемо виграти. Але якщо ви хочете перемагати, то потрібно давати правильні очікування, не допускати помилок. Ми хочемо виграти, McLaren повинен повернутися на вершину. Наша першочергова мета - Renault і Red Bull, а далі подивимося", - підкреслив Бульє.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Алонсо: McLaren не має шансів на провал

теги  Ерік Бульє, McLaren. Red Bull, Renault

В ТЕМУ:
Система Orphus


Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини