Honda приготувала тягач, котрий працює на водні (+ФОТО)

Главная страницаАвтоновини

Опубліковано: 15:00, 24/05/2024 ,
Джерело: 24tv.ua   

0986_ho.jpg (36.3 Kb)

На виставці ACT Expo в Лас-Вегасі, що відбудеться на нинішньому тижні, будуть представлені продукти Honda з нульовим рівнем викидів, у т.ч. концепт вантажівки. В рамках теми забезпечення економічної та екологічної стійкості автопарку виконавчий директор Honda Райан Харті виступить з доповіддю на саміті Ultra Clean Heavy Vehicle (Ультрачистий важкий автомобіль).

Виробник не приховує, що концепція вантажівки показує новий демонстраційний проєкт з метою пошуку ділових партнерів з Північної Америки для майбутнього виробництва продуктів, що працюють на паливних елементах.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Електричний Chevrolet Blazer вивели на тести (+ФОТО)

Магістральний тягач на водневих паливних елементах класу 8 (8 / 2,4 / 4 м) вагою 12 918 кг та з вантажем 24 355 кг має запас ходу 643 кілометри. Для такої розмірної групи подібна відстань пробігу доволі відчутна й конкурентна.

Середню швидкість 112,6 км/год забезпечує загальна силова потужність вантажівки у 240 кВт. Тут комбінація з 80 кВт x 3 системи FC. Для цього автомобіль забезпечили акумулятором високої напруги 120 кВт.год. Це все доповнює бак для водню високого тиску 700 бар 82 кг.

Щоб зменшити вплив своєї діяльності на навколишнє середовище, Honda також має намір компенсувати викиди CO2 від своїх виробничих операцій у Північній Америці за допомогою довгострокових віртуальних угод про закупівлю електроенергії (VPPA) для відновлюваної вітрової та сонячної енергії. Це має покрити понад 60% електроенергії.

теги  Honda

В ТЕМУ:
Система Orphus


Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини