Рульові рейки: як усунути несправності

Главная страницаАвтоновини

Опубліковано: 17:33, 01/04/2024 ,
Джерело: f1analytic.com   

Рульове управління в автомобілі має перебувати у справному стані завжди. Від нього безпосередньо залежить безпека не тільки водія і пасажирів, а й інших учасників дорожнього руху. Чому цей важливий автомобільний вузол виходить з ладу, і як автовласникові визначити, що зламалася рульова рейка?

quick-ratio-rack-pinion-assembly.png (11.45 Kb)

Ключові ознаки несправності

Поломки негативно впливають на керування, тому розпізнати їх не важко. Ремонт рульових рейок необхідний у таких випадках:


  • витікання робочої рідини із системи гідропідсилювача та приводу. При цьому падає її рівень у бачку, з’являються потоки на самій рейці, а під автомобілем помітні плями;
  • під час руху по нерівній дорозі чути стукіт у передніх колесах або в центральній частині машини;
  • управління кермом ускладнене (воно стало тугим і важко провертається);
  • наявність гулу під час повороту.

Не рекомендується керувати автомобілем після виявлення перерахованих проблем. Поїздки будуть безпечними тільки після того, як фахівці на станції техобслуговування забезпечать правильне функціонування рульового управління.


Як відбувається процес ремонту

Процедура відновлення рульової рейки передбачає заміну витратних елементів. Це компоненти агрегату, які не підлягають відновленню. Йдеться про тефлонові стопорні або з'єднувальні кільця, гумові ущільнювачі, сальники і втулки.

Після розбирання рейки, всі деталі очищаються від забруднень і масляних слідів за допомогою спеціальних засобів. Фахівці TurboSTO мають у своєму розпорядженні всі необхідні деталі, тому проводять будь-які процедури швидко та з попередньою безкоштовною діагностикою.

Ремонт рейки передбачає механічне відновлення її деталей. Особливості процедури визначаються типом механізму, сам процес може бути різним. На TurboSTO гарантують професійне відновлення та усунення поломок будь-якої складності.


howe-power-steering-pump-1.png (22.73 Kb)

Як збільшити термін експлуатації рульової рейки

Продовжити ресурс рульової рейки допоможе дотримання деяких простих правил. Важливо за можливості уникати їзди по поганих та неякісних дорогах. Взимку перед початком руху необхідно декілька разів плавно прокручувати кермо в обидва боки, щоб прогріти рідину в ГПК.

Регулярно контролюючи стан пильовиків, водій автомобіля також подовжує строк експлуатації рульової рейки. Професійний сервіс із безкоштовною діагностикою гарантують фахівці TurboSTO.


теги  рульова рейка

В ТЕМУ:
Система Orphus


Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини