Новенький Renault Clio матиме дизайн майбутнього (+ФОТО)

Главная страницаАвтоновини

Опубліковано: 01:20, 07/01/2018 ,
Джерело: motorglobe.org   

2929_r1.jpg (46.71 Kb)

Нинішній Renault Clio живе на конвеєрі з 2012 року. І на сьогодні це найстаріший європейський суперміні. Але скоро все зміниться. Renault обіцяє показати п'яте покоління Clio вже в цьому році.

Це станеться вже у вересні, а на початку 2019 року новий серійний Renault Clio вже потрапить в салони дилерів в Європі. Хетчбек В-класу стане еволюцією нинішнього четвертого покоління, але все ж реалізує деякі ідеї концепту Symbioz. Але все-таки не буде кардинально відрізнятися від фірмового стилю, заданого новим Megane. Нове покоління Clio буде побудовано на модифікованій платформі Renault CMF-B. Легка її модернізація дасть можливість використовувати кілька сімейств бензинових двигунів. Починаючи з 0,9-літрового трициліндрового турбованого двигуна до нового 1,3-літрового блоку.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Доступний хетчбек Renault Kwid дочекався оновлення (+ФОТО)

Поки немає ніяких відомостей про застосування дизельних двигунів dCi. Французи уважно стежать на останніми тенденціями на європейському ринку. А вони такі, що Європа поступово відмовляється від моторів на важкому паливі. Але на заміну дизельним агрегатам в Renault Clio 2019 модельного року прийде гібридна силова установка, побудована за 48-вольтовою технологією. Поки мова йде про систему, побудовану на основі невеликого бензинового двигуна, але Renault не виключає і появу гібрида.

_r2.jpg (60.15 Kb)

Є ймовірність того, що Clio, вже в п'ятому поколінні, поступово перетвориться на електромобіль. Буде цікаво подивитися як складеться в цьому випадку майбутнє Renault Zoe. Обіцяють французи і деяку автономність. Renault Clio вже в базовій комплектації зможе сам прискорюватися, гальмувати і триматися в своїй смузі руху. І це може стати проривом у субкомпактному класі. Але виробник буде вимагати від водія не знімати руки з керма.

8185_r3.jpg (45.82 Kb)

теги  Renault Clio

В ТЕМУ:
Система Orphus


Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини