Про Формулу-1. Підвіска

Главная страницаСклади команд

Опубліковано: 09:30, 30/01/2012 ,

renault-blog-komandy-renault-3-11590.jpg (33.6 Kb)Підвіска, головним чином, служить для встановлення коліс так, як задумав розробник. Таке положення коліс на боліді має бути оптимальним для забезпечення хорошого зчеплення з трасою. Інша мета підвіски - краще проходження нерівностей, бордюрів.

Настройки підвіски боліда мають величезний вплив на поведінку боліда на трасі. Якраз з підвіскою пов'язані недостатня обертальність, надлишкова обертальність і багато іншого, що відноситься до балансування. Підвіска боліда повинна бути у якійсь мірі "м'якою", щоб безболісно долати невеликі нерівності, канавки і опуклості, включаючи і бордюри. Але у той же час і досить жорсткою, щоб машину не "гойдало" при високих швидкостях, як наприклад, на швидкості 200 миль на годину, коли на болід діє притискна сила приблизно у 3 тонни.

ls17-irl-rear.jpg (110.13 Kb)

Системи підвісок більшості команд дуже схожі і мають два види. Перший - традиційна вита пружина (як у більшості сучасних машин). Друга - торсіон. Торсіон виконує абсолютно ту ж функцію, що і вита пружина, але він набагато компактніший у розмірах. Обидва ці види кріпляться до монококу трохи вище від місця розташування ніг пілота і до верхньої частини коробки передач.

теги  Підвіска


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини