Про Формулу-1. Кермо і педалі

Главная страницаСклади команд

Опубліковано: 15:26, 25/01/2012 ,

17.jpg (40.62 Kb)У 1996 р. Ferrari представили нове, "витончене" кермо, з вбудованим монітором, на якому відображається абсолютно вся інформація, яку раніше було видно тільки на приладовому щитку. З того часу ця ідея була підтримана командами і розвивається досі.


Кермо зроблене з карбону і вкрите замшею. Через маленький кокпіт, щоб сісти або вилізти з боліда, кермо повинне бути зняте. Від'єднується кермо маленькою засувкою за ним. На самому кермі знаходяться різні кнопки для перемикання інформації на моніторі або виставлення установок. Наприклад: включення задніх вогнів, установка обмеження швидкості, вимикач радіопереговорних пристроїв, аварійні вмикачі, кнопки регуляторів: бензосумішіі, електронного акселератора, диференціала, балансу гальм, KERS, DRS і таке інше.

4efb87c609b6029b46002255.jpg (1.22 Kb)

Педалі у Формулі-1 зазвичай розробляються під кожного пілота окремо. Наприклад, деякі використовують велику педаль гальма і маленьку газу, інші вважають за краще такі педалі, коли ноги повністю зафіксовані. Більшість використовують ліву педаль як гальмуючу і мають усього дві педалі, у той час ті, хто використовують праву педаль гальма, мають ще спеціальний простір для "відпочинку" лівої ноги.


теги  Кермо, педалі


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини