Про Формулу-1. Чим живиться болід

Главная страницаСклади команд

Опубліковано: 12:34, 16/01/2012 ,

1265013996.jpg (131. Kb)Як усім відомо, паливо потрапляє у двигун з бензобака. У Формулі-1 бензобак зроблений з двох шарів гуми, нітрат-бутадієну, і зовнішнього кевларового покриття, для запобігання протікання. Бензобак боліда - немов сумка, яка може деформуватися без будь-яких пошкоджень під тиском, однак прикріплюється до монококу так, щоб не міг рухатися у момент перевантажень. Усередині бензобака знаходяться декілька секцій, щоб паливо не хлюпало, також є до трьох насосів, що поглинають пальне до останньої краплі. З постійною інтенсивністю паливо подається до насосів двигуна. Навколо бака існує певна конструкція, яка не дає пошкодити бак у разі аварії.

Паливо у Формулі-1 не відрізняється від звичайного за своїм складом, проте має інші пропорції. Звичайно, ці пропорції не статичні, так як конструктори весь час намагаються знайти все більш і більш кращі співвідношення і метод "приготування" палива.

Знати все про споживання пального болідом у процесі гонки дуже важливо для команд, хоча б для того, щоб розраховувати скільки вливати палива на всю дистанцію гонки за певних навантажень. При максимальній швидкості, для подолання відстані у 100 км, боліду потрібно 100 літрів палива. Під час же перегонів, на 1 км припадає приблизно 0.6 - 0.67 літрів палива.

теги  Формула-1


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини