ЗМІ: Mercedes тестував у Японії нову версію повітровода

Главная страницаНовини

Опубліковано: 10:34, 20/10/2011 ,

f1-gp-australia-635x360.jpg (53.13 Kb)Ідея керованого пілотом повітровода, що дозволяє змінювати ефективність заднього антикрила для збільшення швидкості на прямих, була розроблена інженерами McLaren і використовувалася у минулому сезоні.

У 2011-му керований повітровод заборонений регламентом, але німецький Auto Motor und Sport пише, що на вільних заїздах у Сузуці команда Mercedes GP тестувала нову версію цієї ідеї.

На цей раз пілот не бере участі у регулюванні повітряного потоку, тому регламент не порушується. Повітропровід, що розташований у носовому обтічнику, дозволяє збільшити аеродинамічну ефективність днища машини, при цьому система має кілька режимів роботи, які змінюються залежно від швидкості повітряного потоку, змінюючи і характеристики машини. Причому, кожен з цих режимів можна оптимізувати - фактично, система працює автоматично, а ідея McLaren реалізована на новому рівні.

В інтерв'ю Auto Motor und Sport бос команди McLaren Мартін Вітмарш заявив, що йому відомо про новинку Mercedes GP.

"Якщо суперники починають відпрацьовувати ідеї тільки зараз, може бути вже запізно, але, думаю, інженери інших команд теж будуть експериментувати з цією новинкою, - сказав Мартін Вітмарш".

теги  Mercedes GP


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини