Жером Д'Амброзіо: Хтось може сказати, що я вчинив неправильно

Главная страницаНовини

Опубліковано: 08:06, 09/02/2012 ,

83vm.jpg (42. Kb)Запасний пілот команди Lotus Жером Д'Амброзіо розповів про те, що він радий знайти собі місце у Формулі-1, нехай навіть і не в якості бойового пілота. Крім того, бельгієць вважає цей рік не витраченим даремно, а лише підготовкою до наступного, де він має намір знайти собі місце бойового пілота в одній з команд середини пелотона.

"Хтось може сказати, що я вчинив неправильно, обравши шлях запасного пілота, хтось може похвалити за вдалий контракт з топ-командою, - прокоментував свою ситуацію Жером. - Особисто я задоволений своїм вибором і вважаю його повністю виправданим. Я бачу , що керівництво нової команди вірить мені і сподівається на мої сили і навички. Занадто багато чого буде залежати від моєї роботи, тому я не зможу просто просиджувати місце у моторхоумі. Я зможу багато чому навчити основних пілотів, які є новачками. Я не хочу нічого сказати про Романа Грожана і Кімі Райкконена, який є чемпіоном світу, але вони давно не пілотували болід Формули-1 і тим більше не знайомі з шинами Pirelli.

Що ще сказати, я сприймаю цей рік не просто амортизуючим роком у моїй кар'єрі, а підготовчим до наступного сезону, в якому я маю намір повернутися у якості бойового пілота ".

теги  Жером Д'Амброзіо


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини