Жан Тодт: Ми повинні зробити регламент більш точним

Главная страницаНовини

Опубліковано: 20:12, 09/08/2011 ,

todt-z.jpg (37.02 Kb)
Президент ФІА Жан Тодт заявив, що найближчим часом регламент повинен бути посилений щоб уникнути проблем при трактуванні правил.

Нинішній рік став проблемним для ФІА. Спочатку через політичний конфлікт було скасовано етап у Бахрейні і практично протягом півроку доля гонки була невідомою. На початку червня все-таки було прийнято рішення про перенесення етапу на кінець сезону, але після гострої критики на адресу цього рішення Гран-Прі Бахрейну було остаточно скасовано. Не менш суперечлива ситуація виникла і з видувними дифузорами, коли протягом уїк-енду у Сільверстоуні правила мінялися кілька разів і в результаті скасування регламенту було відкладено до кінця року.

"Команди настільки винахідливо інтерпретують регламент, що ламають сенс закладених у ньому правил, - говорить Тодт. - Ми повинні зробити його більш точним для того, щоб запобігти цьому надалі.

Що стосується гонки у Бахрейні, то вона була скасована через політичний конфлікт. З цієї ж причини вона була виключена з календаря сезону 2011 року, але у наступному сезоні вона повернеться".

теги  ФІА, Жан Тодт

В ТЕМУ:
Система Orphus


Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини