Жан-Ерік Верне: Я ніколи не будую довгограючих планів!

Главная страницаНовини

Опубліковано: 07:05, 09/02/2012 ,

km-8v.jpg (74.24 Kb)Пілот команди Toro Rosso Жан-Ерік Верне знову, але вже дещо роздратовано прокоментував свою позицію навколо чуток щодо його можливого переходу до команди Red Bull у сезоні-2013.

"Я вже коментував це питання раніше, але якщо ви наполягаєте, я повторю, - сказав Верне. - Я ніколи не будую довгограючих планів. Зараз переді мною стоїть одна мета - хороші і сильні виступи за Toro Rosso. У мене попереду ще цілий рік, щоб довести свою спроможність пілота. Звичайно, логічно припустити, що якщо я зможу успішно закінчити цей сезон, то гарантую собі місце у цій команді або перейду у старшу. Але я про це думаю і не хочу думати, це мрії, а зараз мені потрібно виконувати реальні завдання, конкретно поставлені керівництвом.

Крім того, у мене в напарниках більш досвідчений і сильний пілот Даніель Ріккардо, з яким мені належить мірятися силами і боротися за лідерство у команді. Так що, давайте повернемося до цього питання у кінці сезону і більше не будемо торкатися його протягом року ".

теги  Toro Rosso, Жан-Ерік Верне


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини