Жан Алезі візьме участь у гонках на витривалість

Главная страницаНовини

Опубліковано: 22:30, 06/04/2012 ,

9325_index.jpg (7.03 Kb)Екс пілот Формули-1 Жан Алезі, який все таки підписав контракт з командою Newman / Haas, бере участь в гонках на виживання 500 миль Індіанаполіса. Допоміг у підписанні вигідного контракту Алезі факт загального ділового партнера, а саме компанія Lotus, яка постачає для Newman / Haas свої двигуни. Алезі ж є представником імені Lotus на різних заходах та акціях.

"Буквально днями я підписав контракт з командою-легендою Newman / Haas, - повідомив про своє рішення Алезі. - Тепер я буду пілотом боліда DW12. Я розумію, що на мені лежить великий тягар відповідальності, тому що я пов'язаний серйозними зобов'язаннями перед ім'ям Lotus. Це не буде недільною прогулянкою з пікніком, ні. Я буду наполегливо тренуватися не шкодуючи себе, а в гонці стану поводитись вкрай обережно, щоб не припуститися дрібних помилок, здатних привести у цій гоночній серії до сумних наслідків.

Я багато часу проводжу з командою, щоб з'ясувати деякі тонкощі роботи під час довгої гонки. Якщо говорити прямо, то я хвилююся, але це хвилювання від очікування задоволення поганяти на легендарній трасі Індіанаполіс ".

Команда Newman / Haas розпочала свою гоночну історію у 1982 році і за тридцять років виграла 8-м чемпіонських титулів, 107 гонок і зайняла 109 поул-позицій.

теги  Жан Алезі


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини