Жак Вільньов: Навряд чи варто очікувати від Баррікелло перемог

Главная страницаНовини

Опубліковано: 09:56, 01/04/2012 ,

4298_images.jpg (6.28 Kb)Екс-пілот Формули-1 і IndyCar Жак Вільньов розповів про те, що досвід виступів у королівських гонках практично не допомагає в дебюті американського чемпіонату IndyCar. Тому навряд чи варто очікувати від бразильського ветерана Формули-1 перемог у цьому році.

"Я завжди захоплювався талантом Рубенса Баррікелло, тому для мене стало трохи несподіваним, що він позбувся всіх шансів на продовження своєї кар'єри, - сказав чемпіон сезону-1997. - Напевно Рубенс отримав пропозицію від HRT або Marussia, але він зробив правильний вибір, що відмовився і пішов. Якби погодився, то він погодився б і з тим, що вже не може конкурувати з іншими пілотами чемпіонату, хоча це і в корені не так. У Формулі-1 зараз багато вирішують гроші і швидкий болід, тому там все перемішалося.

Якщо говорити про можливості Баррікелло у дебютному для нього році в IndyCar, то він навряд чи зможе домогтися перемог і успіху на початку свого шляху. Тут інші боліди, інші траси і правила. Йому потрібен час, щоб в усе вникнути. Я пам'ятаю свій дебют після відходу з Формули-1, тому можу проводити паралелі. Зараз Рубенс потрапив у вдалий час, щоб перейти в IndyCar, так як цей чемпіонат відроджується із забуття і знову завойовує мільйонну армію шанувальників. Чемпіонат дуже насичений і складається з 20-ти етапів, серед яких багато трас європейського типу, але і овалів вистачає.

На Баррікелло чекають складні етапи у середині літа, коли спека в Америці досягає свого піку, а на трасі це вимагає від пілота виняткової витривалості. Також він вперше випробує себе на овалах, де болід налаштовується виключно на ліві повороти, тому на прямих, доводиться з трудом утримувати болід в одному положенні. І все це на екстремально високих швидкостях. Припуститися помилки тут дуже просто, а ось розплата може бути дорогою. Та й зворотній зв'язок тут трохи відрізняється від того, що у Формулі-1. Двома словами: на Рубенса чекає цікавий рік, де він знайде для себе масу цікавого досвіду".

теги  Жак Вільньов


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини