Заубер: Ми підтягнемо хвости у кваліфікаціях

Главная страницаНовини

Опубліковано: 07:30, 04/04/2012 ,

35_images.jpg (9.28 Kb)Керівник конструкторського відділу команди Sauber Метью Морріс сказав, що його стайня прийняла критику на свою адресу від топ-команд і тепер робитиме все, щоб збільшити максимальну швидкість на швидкому колі у кваліфікації.

"Зараз у нас не виникає сумнівів щодо конкурентоспроможності С31, - прокоментував свої слова Морріс. - Але поки ми задоволені тільки показниками боліда у перегонах. Останнім часом ми прочитали і почули чимало критики на свою адресу стосовно роботи в кваліфікації, мовляв, ми не приділяємо належної уваги кваліфікаційним налаштуванням. Я вважаю, що це цілком вирішуване питання і до Гран-Прі Китаю наш відділ постарається підготувати оновлення, які сприятимуть збільшенню максимальної швидкості боліда на швидкому колі. Багато що залежить і від загальних налаштувань, так що у нас є хороший план по збільшенню продуктивності показників нашої машини.

Наше друге місце у Малайзії, де ми розраховували зайняти максимум п'яте місце, вселило у нас оптимізм і надію перед Гран-Прі Китаю, який набагато більше підходить С31, ніж високошвидкісний трек Сепанг ".

теги  Sauber, Метью Морріс


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини