Ярно Труллі: Знову в бій!

Главная страницаНовини

Опубліковано: 10:45, 29/07/2011 ,

3-jarno-trul.jpg (58.18 Kb)
Пілот команди Team Lotus Ярно Труллі знову сяде за кермо свого боліда на Гран-Прі Угорщини і впевнений, що зможе, не дивлячись на довгу перерва, показати хороший результат.


"Це дуже приємно знову сісти за кермо свого боліда, - прокоментував своє повернення Труллі. - Швидше б почалися вільні практики, щоб відчути перевантаження, що стали необхідними. Гран-Прі Угорщини - це сучасні перегони повні поворотів, зон гальмування і повільних поворотів. На жаль, траса тут не може похвалитися ідеально рівним асфальтом, тому болід постійно трясе. До того ж полотно постійно йде то вгору, то вниз.

В Угорщині пілоти борються більше зі своїм болідом і з собою, ніж з трасою і суперниками, оскільки, на мою думку, Хунгарорінг - проста траса. Але спека і постійне бажання пити, можуть довести до сходу з траси. Втрачати концентрацію тут не можна.

Уже в серпні ми всі отримаємо довгоочікуваний відпочинок, який усі проведуть з сім'ями або друзями. Це гарна можливість відновити сили після важких перегонів сезону ".

теги  Ярно Труллі


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини