Ярно Труллі задоволений своїми успіхами

Главная страницаНовини

Опубліковано: 23:47, 11/06/2011 ,

trulli.jpg (44.94 Kb)
Пілот команди Team Lotus Ярно Труллі залишився задоволений 19-м місцем, завойованим в кваліфікації. Ярно вперше в цьому сезоні зміг своїм результатом обійти товариша по команді Хейккі Ковалайнена. Італієць також отримав похвалу від керівництва команди за позицію відразу після Хайме Альгерсуарі з Toro Rosso.


"Я радий сьогоднішньому результату, - прокоментував кваліфікацію Труллі. - Сьогодні було дуже вітряно і прохолодно, може саме тому ми не змогли витягнути максимум з можливостей наших шин. Але мені здалося, що в останніх спробах кваліфікації я зміг вичавити все, на що був здатний болід. Наше відставання від прямих конкурентів постійно скорочується, і я чекаю, що гонка буде багата на події і сюрпризи. Я постараюся використовувати все для досягнення позитивного результату".

"Непогана кваліфікація для мене, - додав Ковалайнен. - Болід відчував себе чудово, і керівництво на основі наших результатів змогло вже обрати стратегію на гонку. Тому залишилося дочекатися старту і подивитися чого ми зможемо досягти. Ми постійно робимо кроки вперед, але тільки гонка показує, наскільки вони широкі".


теги  Ярно Трулли, Team Lotus, Хейккі Ковалайнен


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини