Ярно Труллі: Можливо IndyCar, а можливо NASCAR

Главная страницаНовини

Опубліковано: 19:19, 21/02/2012 ,

3021_index.jpg (5.74 Kb)Італійський пілот Ярно Труллі розповів про те, що він уже отримав чимало пропозицій від різних команд, різних гоночних серій. Екс-пілот Формули-1 збирається проаналізувати їх всі і обрати найкращу.

"Чесно кажучи, я не думав, що так багато команд зацікавиться моїми послугами, - сказав Труллі в інтерв'ю Autosport. - Адже я пілот без спонсорів, а гроші у сучасному автоспорті перейшли на перший план. Я завжди виступав за команди, які платили мені зарплату за хороші виступи, цим я і жив. Ніколи мені не доводилося платити за своє місце у Формулі-1 і далі цього робити не збираюся.

Що щодо мого майбутнього? Поки я не вирішив. Все попереду. Я почекаю ще деякий час, зберу всі пропозиції і вже потім зроблю вибір. Напевно я оберу IndyCar, де можливо, буду виступати з Баррікелло, а може, піду у NASCAR. Рішення також залежить не тільки від популярності чемпіонату, а й від рівня конкурентоспроможності команди. Я не хочу виступати за команду хвоста пелотону, як це було у Caterham. Я звик боротися за перемоги і подіуми, а не за можливість дістатися до фінішу ".

теги  Ярно Труллі


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини