Ярно Труллі може піти з Формули-1

Главная страницаНовини

Опубліковано: 23:26, 22/06/2011 ,

1294140522-jarno-trulli.jpg (105.92 Kb)

Цього року Ярно Труллі не раз скаржився на проблеми із підсилювачем рульового управління, який не забезпечував належного зворотного зв'язку і не дозволяв італійцеві використовувати звичний плавний стиль пілотування.

В інтерв'ю Gazzetta dello Sport Труллі знову говорив про виниклі проблеми, заявивши, що він чекав більшого від команди і може залишити Формулу-1.

"У 2010-му команда вчилася, але цього року я розраховував на більше, на боротьбу в середній групі, а ми знову постійно пасемо задніх, - зазначив Ярно Труллі. - У Team Lotus недостатньо досвіду, аеродинаміка машини неефективна, крім того, мене серйозно турбують проблеми з підсилювачем керма. Невдалий рік.
Рульове управління не забезпечує ефективного зворотного зв'язку, я не можу адаптувати свій стиль, не відчуваю межі можливостей машини - немов керую машиною наосліп. У Хейккі таких проблем немає, тому він швидший. У кваліфікації мені не вдається досягти максимуму. На старті я конкурентоспроможний, коли в машині велика кількість палива, потім вона стає легшою, і знову виникають проблеми.

Я звик боротися за подіуми і перемоги, я хочу зрозуміти, як буде розвиватися команда, перш ніж прийняти рішення про контракт. Я можу залишити Формулу-1, не йдучи зі спорту - було б цікаво виступати в гонках на витривалість, на кшталт "24 години Ле Мана", але тільки з сильною командою. Зараз я про це не думаю - треба зосередитися на тому, що відбувається, а потім - подивимося".

теги  Ярно Труллі, Team Lotus


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини