Якщо Маса не проявить себе у двох наступних гонках, до команди Ferrari запросять Веббера

Главная страницаНовини

Опубліковано: 21:18, 16/06/2011 ,

massa-15.jpg (56.25 Kb)
На початку тижня Крістіан Хорнер говорив про те, що розгляне питання щодо підписання нового контракту з Марком Уеббером, а оголошення складу команди заплановано на вересень.

Австралійський пілот не так давно досить різко висловився про свого напарника: «Чому я повинен питати у нього поради про продовження своєї кар'єри? Мені 34 роки, і я знаю, чого хочу ». Втім, відносини між двома напарниками ніколи не були дуже близькими, а успіх Феттеля тільки підкреслює розчарування Веббера. Поки австралійський гонщик залишається вільним агентом на ринку пілотів, дотримуючись порад Флавіо Бріаторе, він не може не озиратися на італійську команду.

На відміну від недавньої історії з Бріаторе, зв'язки Марка з Ferrari більш реальні. Вчора Стефано Доменікаллі натякнув на те, що Феліпе Маса більше не відповідає його вимогам. У бразильського пілота є опціон на 2012 рік, який незабаром має бути підтверджений. Однак продовження співпраці Феліпе з командою викликає сумніви через його нестабільні виступи, які він пояснює проблемами з адаптацією до гуми.

Знавці напевно пам'ятають, що цей аргумент він вже використовував у минулому році. Майбутнє Феліпе Маси залежить від двох наступних гонок, і якщо він не покаже високих результатів, ймовірно, команда знайде йому заміну в особі Марка Веббера. Лука ді Монтедземоло говорив про австралійського гонщика як про стабільного пілота, який швидко адаптується.

теги  Крістіан Хорнер, Феліпе Маса, Марк Веббер


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини