Williams про кваліфікацію

Главная страницаНовини

Опубліковано: 10:05, 26/06/2011 ,

williams-car-australia21.jpg (27.91 Kb)
Команда Williams впевнена, що сьогодні її пілоти могли б пройти у фінал кваліфікації. Однак на кращому колі Рубенс Баррікелло помилився і заблокував колеса, а Пастор Мальдонадо і зовсім зупинився на трасі через технічні проблеми.


Рубенс Баррікелло: Сьогодні ми повинні були пройти у фінал. У гонці я планую зробити все можливе і добре провести час. Я недалеко від очкової зони, і на цій трасі є можливість обганяти, так що подивимося, що ми зможемо зробити.

Пастор Мальдонадо: Звичайно, у нас були проблеми з болідом, але ми не знаємо, в чому вони полягали. Інженери зараз це аналізують. Це дуже дивно, тому що інших проблем у цьому уїк-енді не було. Болід зараз здається сильним, так що я думаю, що ми могли б пройти у фінал, якби не моя поломка.

Сем Майкл, технічний директор: У ранковій практиці ми тестували аеродинамічний пакет і передній обтічник. Проаналізувавши дані, ми вирішили у кваліфікації повернутися до стандартної вихлопній системі, тому що з модернізованою версією результати ставали непостійними. У кваліфікації швидке коло Рубенса на нових шинах, здавалося, було досить швидким, але в останньому повороті він заблокував колеса. Потім виникли неполадки у боліді Пастора, через що він зупинився на трасі. Ми все ще шукаємо причину цього. Завтра ми постараємося заробити очки.

теги  Williams, Рубенс Баррікелло, Сем Майкл, Пастор Мальдонадо


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини