Williams: Наша низка невдач завершилася

Главная страницаНовини

Опубліковано: 22:04, 17/02/2012 ,

index7h.jpg (9.68 Kb)Технічний директор команди Williams Майк Гіллан задоволений кроком вперед британської стайні у технічному плані. Гіллан запевняє, що новий болід це істотний прорив у всіх областях, якщо, звичайно, його порівнювати з минулорічним попередником.

"Уже після перших тестів у Хересі я можу з упевненістю констатувати той факт, що наша низка невдач завершилася, - прокоментував свою наснагу Гіллан в інтерв'ю Autosport. - Якщо взяти болід цього року і торішній, то різниця між ними величезна. Навіть з видувним дифузором старий болід менш стабільний і більш повільний.

Безумовно, FW34 ще є куди розвивати, ми тільки на початку довгого шляху, але вже зараз я бачу його потенціал. Нам пощастило укласти договір з Renault, і тепер ми маємо можливість поставити у свій болід відмінний двигун. Він прекрасно вписався і повністю справляється зі всіма завданнями, навіть при максимальному навантаженні.

Оновлений склад пілотів спочатку викликав у мене побоювання, а раптом не впораються, але вже у Хересі стало ясно, що я переживаю марно. Більш досвідчений Мальдонадо допомагав порадами Бруно Сенні, і останній зміг забезпечити нас якісним зворотним зв'язком перебуваючи на трасі. Якщо все піде так і далі, я гадаю, що в цьому сезоні ми не обмежимося тільки п'ятьма очками ".

теги  Williams, Майк Гіллан


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини