Вітмарш: Льюїс відчайдушно хотів перемогти

Главная страницаНовини

Опубліковано: 12:36, 19/10/2011 ,

m135v.jpg (12.16 Kb)Льюїс Хемільтон фінішував другим у Кореї, витримавши тривалий пресинг з боку Марка Веббера. Бос команди McLaren Мартін Вітмарш вельми емоційно коментував виступ пілота.

"Льюїс відчайдушно хотів перемогти, - зазначив Мартін Вітмарш. - Останнім часом ходило багато розмов про нього, про його приватне життя, що йому, безперечно, не подобається, до того ж Льюїс відчуває вантаж пов'язаних з ним очікувань.

Хемільтон - розумний, раціональний чоловік, він проаналізує те, чого зміг добитися у Кореї. Я вважаю, що це фантастика. Цікаво, чи багато хто за тридцять кіл до фінішу міг припустити, що він утримає друге місце? Позаду їхав пілот на більш швидкій машині, який міг використовувати DRS, а у Льюїса такої можливості не було, але він вкрай ефективно оборонявся. Чудовий виступ, яким можна пишатися.

Хемільтон не виглядав задоволеним, але з професійної точки зору він напевно щасливий. Льюїс дуже зосереджений, а коли постійно доводиться посміхатися, одного разу це набридає. Факт у тому, що він відмінно впорався зі своєю роботою у Кореї, а саме це хочуть бачити вболівальники".

теги  Льюїс Хемільтон, Мартін Вітмарш


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини