Вітантоніо Ліуцці: Ковалайнен витіснив мене на траву

Главная страницаНовини

Опубліковано: 14:22, 12/09/2011 ,

11232.jpg (64.43 Kb)Вітантоніо Ліуцці прокоментував свій виліт на старті Гран-Прі Італії, у результаті якого він витіснив Ніко Росберга і Віталія Петрова, які стартували вище нього на 17 і 16 позиції.

"Це було прикро, і я приношу свої вибачення Росбергу і Петрову, але це не з моєї вини, тому що я сам був витіснений Ковалайненом, - розповідає Вітантоніо. - Як тільки я опинився на траві, то повністю втратив контроль над болідом, тому все й відбулося.

Я був праворуч від Ковалайнена, а потім він видавив мене на траву. Це відбувалося вже у точці гальмування. Я намагався загальмувати, але очевидно, що у мене не було зчеплення, і тому я втратив машину. Але я був упевнений, що нікого не вдарю. Коли мене вперше повело, то я контролював болід навіть на траві, але вдруге я втратив контроль повністю. Я був просто пасажиром. Прикро, бо у мене був приголомшливий старт. Я пройшов Даніеля і обох пілотів Marussia Virgin.

Думаю, якби Ковалайнен не закрив хвіртку, то там було б достатньо місця. Але я хочу подивитися відеоповтор, бо хтось сказав мені, що Хейккі теж витіснили з траси ".

теги  Вітантоніо Ліуцці


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини