Віталій Петров став пілотом Caterham

Главная страницаНовини

Опубліковано: 16:24, 17/02/2012 ,

7340_index7g.jpg (6.46 Kb)Сезон-2012, схоже, багатий на події в плані кадрових перестановок, призначень і звільнень. Новим інформаційним вибухом стало несподіване призначення Віталія Петрова пілотом команди Caterham. Росіянин замінить на бойовому посту Ярно Труллі.

"Це найкращий день у цьому році для мене, - повідомив Віталій представникам ЗМІ. - Я вдячний всім, хто вірив в мене і не покладаючи рук допомагав мені у вирішенні кадрового питання. Для мене велика честь стати пілотом молодої команди, яка за останні роки показала серйозний прогрес. Окреме спасибі Тоні Фернандесу, який дав мені можливість продовжити свою кар'єру пілота Формули-1. Я постараюся зробити все для того, щоб просунути команду в цьому сезоні на пару рядків ближче до вершин Кубку конструкторів. Я вірю, що разом ми зможемо досягти поставлених цілей.

Після свого звільнення з Renault я не припиняв тренувань, оскільки вірив у краще. Я був готовий приступити до роботи у будь-який день і ось він настав. Я багато чого досяг за минулі роки у Формулі-1 і тепер застосую всі свої знання на практиці".

теги  Віталій Петров, Caterham


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини