Віталій Петров: спека стане додатковою складністю

Главная страницаНовини

Опубліковано: 10:15, 26/06/2011 ,

vitalii-petrov.jpg (67.95 Kb)
Віталій Петрову не вистачило всього трьох сотих секунди, щоб пробитися у фінал кваліфікації Гран-Прі Європи, а його напарник по Lotus Renault Нік Хайдфельд показав дев'ятий результат.

Нік Хайдфельд: У суботу на ранковому тренуванні ми трохи змінили налаштування - все пройшло за планом, без будь-яких подій. А от перша частина кваліфікації склалася не так, як хотілося б, тому що я розраховував зробити всього один швидкий круг і таким чином зберегти гуму. На жаль, мені довелося сповільнитися через трафік, результат виявився недостатньо хорошим - я змушений був проїхати ще кілька кіл.

Друга частина сесії обійшлася без проблем, але нам потрібно було додавати, тому я зробив ще одну спробу на нових м'яких шинах. Вона виявилася успішною і дозволила мені пробитися у фінал сесії, показавши дев'ятого час. Потім ми побачили, що у вирішальній частині кваліфікації Адріан Сутіл не став виїжджати з боксів - і перервали власну спробу, оскільки всі інші вже показали час, який значно перевершував наші можливості.

Зрозуміло, коли ви сидите за кермом і готуєтеся почати швидке коло, а вам віддають команду повернутися в бокси - хочеться їхати далі. Але в даному випадку рішення було вірним, оскільки дозволило заощадити гуму. Ми розраховували опинитися за підсумками кваліфікації вище дев'ятого та 11-го місць, але якщо говорити відверто - саме така наша швидкість сьогодні. Ми знаходимося на цих позиціях, але розраховуємо сильно провести завтрашню гонку.

Віталій Петров: Мені зовсім трохи не вистачило, щоб пробитися в першу десятку - але такі вже перегони. Часом хтось із суперників випереджає вас - але завтра на нас чекає новий день. У нас не було якихось особливих проблем, просто не вистачало швидкості, тому у гонці ми будемо викладатися на повну.

На нас чекає довга дистанція, а спека стане додатковою складністю. Ми проаналізуємо дані і, хочеться вірити, зможемо додати на свіжих шинах. Упевнений, що завтра буде багато обгонів, і багато що залежатиме від того, кому вдасться краще зберегти шини. Вони тут зношуються не дуже швидко, і ми не побачимо гонку на зразок Барселони, так що завтра я розраховую поборотися і здобути хороші бали.

теги  Віталій Петров, Lotus Renault GP, Нік Хайдфельд


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини