Віджей Маллія: У нас буде значно оновлений болід у Бельгії

Главная страницаНовини

Опубліковано: 07:37, 06/08/2011 ,

vidzhej-mallya-my-poprezhnemu-idem-k-svoej-celi.jpg (16.02 Kb)

Бос Force India Віджей Маллія розповів, що до Бельгії його команда готує масу оновлень, що допоможе її пілотам Адріану Сутілу і Полу ді Ресті їхати ще швидше. Нагадаємо, що у Німеччині Сутіль заробив очки, а в Угорщині ді Ресті вдалося фінішувати у десятці.

У 2009 році в Бельгії пілот Force India Джанкарло Фізікелла завоював перший і поки що єдиний поул для команди, фінішувавши потім у гонці на другому місці.

"Це був фантастичний момент, - згадує цей день Віджей Маллія. - Наш болід завоював поул, а потім Джанкарло Фізікелла фінішував на другому місці у гонці! Тоді у 2009 ця траса ідеально підходила нашому боліду, який був дуже швидкий на прямих. Швидкість сучасного боліду не залежить від конфігурації траси. Тепер ми знаходимося у кращому становищі, ніж тоді.

Я впевнений, що наш болід буде там дуже швидким. Максимальна швидкість в Угорщині на першому секторі у Адріана була найвищою серед усіх пілотів, а в третьому секторі цей рекорд належав Полу. Ми швидкі на прямих, проте на поворотах наша притискна сила теж знаходиться на хорошому рівні. Я з нетерпінням чекаю перегонів у Спа. Ми збираємося показати там хороший результат ".

теги  Віджей Маллія


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини