Веббер: угорська траса - коротка і дуже технічна

Главная страницаНовини

Опубліковано: 18:18, 27/07/2011 ,

fe2bc396f12a802ed0182b28ef9e62b7-full.jpg (888.8 Kb)

Торік пілоти Red Bull домінували по ходу угорського уїк-енду, очоливши протоколи усіх п'яти сесій. В останніх перегонах суперникам вдалося досягти прогресу, але лідери чемпіонату з оптимізмом чекають на Гран-Прі Угорщини.

"Угорські перегони - одні з найскладніших, - зазначив Себастьян Феттель. - Через високу температуру у кокпіті стає дуже жарко, що може привести до великої втрати рідини під час перегонів, нерівний асфальт провокує постійну вібрацію - на цій трасі немає жодної ділянки, на якій би можна було розслабитися.
Конфігурація включає три дуже повільних повороти, на угорській трасі вкрай складно обганяти. На головній прямій ми розганяємося до 315 км / год - єдина можливість поборотися за позицію є на гальмуванні перед першим поворотом, але для цього потрібно добре вийти з останнього повороту і прилаштуватися до повітряного мішка позаду машини суперника.

Останні два повороти дуже важливі, у них потрібно підготуватися до можливої атаки, а в останньому набратися терпіння, торкнутися поребрика, і натиснути педаль газу до упору".

"Угорські перегони завжди супроводжує хороша атмосфера, думаю, більшості пілотів вона подобається, - вважає Марк Уеббер. - Будапешт - гарне місто з безліччю відмінних ресторанів і цікавих місць.
Угорська траса - коротка і дуже технічна, тут потрібна повна концентрація. Ділянок для обгону там майже немає - подивимося, чи допоможе система DRS.

Хунгарорінг повинен підходити нашому боліду, у минулому році ми були дуже конкурентноздатні, сподіваюся, цю тенденцію буде продовжено. У нас є можливість заробити дуже багато очок, і ми зробимо все, щоб нею скористатися - приємно піти у відпустку, домігшись гарного результату. Подивимося, що вийде".

теги  Red Bull


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини