Веббер: у Феттеля могли виникнути такі ж проблеми на старті

Главная страницаНовини

Опубліковано: 19:21, 29/08/2011 ,

med-01131120.jpg (36 Kb)Австралійський пілот Red Bull Марк Веббер, коментуючи Гран-Прі Бельгії, зазначив, що його напарник Себастьян Феттель також ледь не провалив старт гонки.

"Підсумок цієї гонки, ймовірно, найважливіший за всю історію нашої команди, - цитує Веббера Autosport. - Вечір суботи та ранок неділі видалися вкрай напруженими, і діалог пілотів з ФІА був присвячений лише тому, як максимально безпечно провести Гран-Прі Бельгії. На своєму другому комплекті шин я залишався довше, ніж планувалося, - я повинен був заїхати у бокси відразу після Феттеля, але виникли проблеми з радіо, і я не чув, що відповідали мені на моє прохання провести піт-стоп, тому я залишився на трасі.
Старт був просто жахливим, оскільки спрацювала система, що запобігає зупинці мотора, і я відкотився на восьме місце. Феттель теж міг провалити старт, оскільки у нього виникли схожі проблеми. Велику частину гонки я надолужував втрачене на старті. Якщо говорити про боротьбу з Алонсо, то я використовував KERS і обійшов Ferrari. Це було непросто, але бій виявився цікавим - Фернандо відмінно спрацював, але я виявився сильнішим. Я не боявся боротьби, оскільки Алонсо першокласний пілот і не став би провокувати небезпечну ситуацію ".

теги  Red Bull, Марк Веббер


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини