Вайтинг: ми очікуємо, що цього року гонка у Кореї пройде спокійніше

Главная страницаНовини

Опубліковано: 14:59, 15/10/2011 ,

1005136-500-333-sourcev.jpg (16.17 Kb)У рамках традиційного попереднього перегляду ФІА перед початком вік-енду Гран-Прі директор гонки Чарлі Вайтінг зізнався, що очікує більш спокійної гонки у порівнянні з минулим роком.

"Ми очікуємо, що цього року гонка пройде більш спокійно, поділився думками Чарлі Вайтінг. - Минулорічний Гран-Прі виявився дуже складним з кількох причин. Як відомо, будівництво траси було завершено дуже пізно, і між сесіями вільних заїздів доводилося вирішувати багато проблем. Ми сподіваємося, що торішня історія не повториться, а ситуація значно покращилася.

Пілотам дуже сподобалася траса, оскільки вона досить складна. Єдиною проблемою у дощових умовах стала погана видимість на довгій прямій між другим і третім поворотами. За підтримки з боку австралійської федерації CAMS було організовано багато тренувань для маршалів, що допоможе нам спокійно провести Гран-Прі".
У порівнянні з минулим роком, на трасі відбулося кілька змін: доопрацьовані узбіччя і поребрики, зміщено назад бар'єр між 16-м і 18-м поворотами для поліпшення огляду.

теги  Чарлі Вайтінг


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини