В Mercedes працюють над поліпшенням гоночного темпу

Главная страницаНовини

Опубліковано: 19:55, 24/05/2013 ,

nico_rosberg_lewis_hamilton_c_lat_750_500.jpgНіко Росберг показав найкращий час у перших двох сесіях вільних заїздів Гран-Прі Монако. Пілот Mercedes задоволений швидкістю машини на швидкому колі, але додав, що ще належить попрацювати над темпом на довгій дистанції. Його напарник Льюїс Хемільтон показав другий час.

"Команда провела дуже продуктивний день, - поділився Ніко Росберг. - Ми проїхали багато кіл, мені було комфортно в машині. Здається, ми знову швидкі на одному колі, однак продовжуємо напружено працювати над поліпшенням гоночного темпу. Цікаво дізнатися, де ми опинимося на тлі суперників у цей вік-енд - сьогоднішні результати не репрезентативні. Здорово знову пілотувати по вулицях мого міста, я з нетерпінням чекаю на продовження вік-енду".

"Позитивний день, я задоволений тим, чого ми вже змогли добитися в Монако, - сказав Льюїс Хемільтон. - У другій сесії вдалося проїхати велику дистанцію, здається, шини SuperSoft відмінно працюють. Мені ще належить поліпшити час кола - почасти він залежить від балансу машини, почасти - від мене. З машиною все гаразд, темп виглядає хорошим. Сьогодні ми уважно вивчимо зібрані дані і попрацюємо над тими напрямками, в яких можемо додати у цей вік-енд".

теги  Ніко Росберг, Льюїс Хемільтон

В ТЕМУ:
Система Orphus


Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини