В Honda готові співпрацювати не тільки з McLaren

Главная страницаНовини

Опубліковано: 18:02, 17/05/2013 ,

500_honda.jpgНезважаючи на те, що про повернення Honda в Формулу-1 було оголошено одночасно з підписанням контракту з McLaren, команда з Уокінга не володіє статусом ексклюзивного партнера японського автогіганта. Більше того - відповідно до регламенту, виробник двигунів повинен надати їх і іншим командам, якщо число його клієнтів не надто велике. Це вигідно і японському концерну - не тільки з фінансової, але і з інженерної точки зору, так як темпи розвитку двигунів у цьому випадку виявляться вищими.

Визнали це і в McLaren. Відповідаючи на запитання журналістів під час телеконференції у четвер, керуючий директор McLaren Джонатан Ніл заявив, що британці готові до такого розвитку подій.

"Про це краще запитати у представників Honda, але всі постачальники моторів у Формулі-1 знають, що вони в разі необхідності зобов'язані працювати з більш ніж однією командою, - сказав Джонатан Ніл. - Ми не маємо ілюзій, і попереду у нас багато роботи, щоб підготуватися до 2015 року, але якщо FIA або Берні попросять, то в Honda готові до такої ситуації. Наш договір не ексклюзив у цьому відношенні ".

теги  Honda, McLaren

В ТЕМУ:
Система Orphus


Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини