Уряд Великобританії проти проведення Гран-Прі Бахрейну

Главная страницаНовини

Опубліковано: 20:02, 07/04/2012 ,

6136_images.jpg (11.94 Kb)Член британського парламенту від лейбористської партії Річард Берден з офіційним листом звернувся до ФІА з проханням відмінити Гран-Прі Бахрейну у зв'язку з нестабільною внутрішньополітичною ситуацією у королівстві.

"Я звернувся до ФІА не тільки як політик, але і як шанувальник королівських гонок, - прокоментував свій лист Берден. - Я прошу скасувати Гран-Прі Бахрейну, в душі бажаючи його проведення. Ми не можемо дозволити, щоб трансляція гонки показала мирну картину у Бахрейні і тим самим обдурити світову громадськість. Цілком можливо, що уряду Бахрейну вдасться ізолювати автодром від небажаних елементів, але всього за два кілометри від місця спортивної події можуть проходити акції протесту, що припиняються поліцейськими рейдами.

Я не сперечаюся, що зараз гонки Формули-1 проходять у таких країнах, де права людини порушуються ще сильніше, ніж у Бахрейні, але це не отримує такого широкого розголосу. Якщо етап у цьому році не буде скасований, то Королівські гонки отримають на свою репутацію жирну чорнильну пляму, змити яку буде дуже складно.

Користуючись нагодою, я повторно закликаю скасувати Гран-Прі Бахрейну ".

теги  Гран-Прі Бахрейну


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини