Уорік: Кубіца неодмінно зможе знову сісти за кермо

Главная страницаНовини

Опубліковано: 02:26, 06/07/2011 ,

kubica-201.jpg (24.6 Kb)

Кілька місяців тому Роберт Кубіца почав процедуру реабілітації після серйозної лютневої аварії і безлічі наступних операцій. Лікарі госпіталю Санта Корона відмінно впоралися зі своєю роботою - у цій клініці працюють кращі хірурги з тих травм, які отримав польський пілот, тепер все залежить від організму - ніхто не може передбачити віддалені наслідки аварії і гарантувати відновлення функцій руки.

У серпні Роберт пройде чергові медичні тести, а поки можна тільки робити прогнози. Журналісти британського F1Racing звернулися до Девіда Уоріка - авторитетного експерта і ведучого хірурга з травм руки госпіталю в Саутгемптоні.

"Кістки можна з'єднати металевими пластинами, сухожилля - максимально точно зшити під час операції, але нерви ніколи не будуть працювати так само, як колись, - заявив Уорік. - Це означає, що в кращому разі Роберт лише втратить колишню рухливість деяких пальців, але інженери команди можуть скорегувати розташування органів управління на кермі, щоб компенсувати ці недоліки.

Одним з найважливіших факторів відновлення - внутрішня мотивація, з якою зазвичай у спортсменів немає проблем. Ми знаємо честолюбний і рішучий характер Роберта, я впевнений - він неодмінно зможе знову сісти за кермо ".

теги  Роберт Кубіца, Девід Уорік


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини