Уїтмарш: Журналісти самі намагаються спровокувати Хемільтона

Главная страницаНовини

Опубліковано: 10:52, 17/07/2011 ,

75156273-large-2100664-tf12166.jpg (54.73 Kb)

"Давайте повернемося до початку, - сказав Мартін Уїтмарш. - Я знаю Льюїса ще з тих часів, коли йому було 11 років: він феноменальний пілот і справжній боєць. Коли він припускається помилок, дуже самокритично до себе ставиться, і взагалі він дуже пристрасна людина, і я говорю не тільки про стиль пілотування.Звичайно, він незадоволений, коли програє, тому поки сезон складається для нього дуже складно. Він був засмучений тим, що не міг постійно боротися у лідируючій групі, і, чесно кажучи, частково це пояснювалося невезінням. Не дивно, що журналісти до нього чіпляються: нібито, він занадто агресивний, і все таке, а потім Нікі Лауда та інші стали висловлювати свої оцінки, і як тільки це починається, все розростається, як снігова куля.

Але я знаю, що Льюїс достатньо сильний і здібний пілот, щоб не зважати на це уваги і зберігати концентрацію, працювати над болідом, перемагати у перегонах, і тоді люди забудуть про колишні його невдачі, оскільки ніщо не може зрівнятися з перемогою в гонці. Не слід забувати, що Дженсон старший за Льюїса і у нього більше досвіду. Він пережив складніші часи, тому, думаю, в ході кар'єри він став більш цілісним. Деякі навіть говорять, що він занадто розслаблений, але у Канаді він показав, на що здатний: він цілеспрямований і жадає перемоги.

Кар'єра Льюїса розвивалася по-іншому. Він увірвався до Формули-1 у 2007 році, і в перших дев'яти перегонах піднімався на подіум: можливо, це так і залишиться унікальним досягненням. Він міг би стати чемпіоном світу у дебютному сезоні, але виграв титул на наступний рік і міг би це зробити у третьому сезоні. Він ні разу не опинявся у такій ситуації, як зараз. Але він розумний і зможе взяти з цього необхідний досвід.

Він знає, що припустився декількох помилок, знає, що за ним уважно стежать. Буду відвертий, деякі журналісти і співчувають йому, ставляться з розумінням, але інші, відчуваючи, що Льюїс, виходячи після фінішу з боліду, розпалений і засмучений, хочуть цим скористатися, хочуть почути різку відповідь, яка відмінно підійде для яскравого заголовка, але не завжди хороша для самого пілота.

Він розуміє, що іноді слід стриматися, закусити губу і залишити свої думки при собі. Ми знаємо, як це буває. Під час першого інтерв'ю ви ще зберігаєте спокій, а потім починається друге і третє, і емоції охоплюють більше і більше, і в результаті, ви вимовляєте слова, про які потім пошкодуєте. Що й сталося з Льюїсом цього року".

теги  McLaren, Мартін Уїтмарш, Льюіс Хемільтон


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини