Уїтмарш: Я теж зустрічався з Хорнер, але не думаю, що наступного року я перейду до Red Bull!

Главная страницаНовини

Опубліковано: 15:25, 09/07/2011 ,

56542.jpg (17.3 Kb)
Керівник команди McLaren Мартін Уїтмарш розповів, що пілот його команди Льюіс Хемілтон кається через неприємні жарти на адресу стюардів після Гран-прі Монако.

"Думаю, я показую пілотам свою повагу. Я даю їм чимало можливостей. Я не педант. У нас в організації 2000 чоловік. Деяким потрібен стусан під зад. Інші, коли припускаються помилки, так сильно самі впливають на себе, що мій вплив на нього не допоможе процесу. Льюїс дуже вимогливий до себе. Коли я з ним поговорив після цієї ситуації, він розповів, що був неправий і висловив свій жаль. Після того, як тобі щиро говорять все це, було б неправильно вдаватися до покарань. Льюїс неймовірно глибока і чутлива людина, що робить його вразливим", - сказав Уїтмарш.

Також Мартін прокоментував зустріч Хемілтона з керівником Red Bull Крістіаном Хорнер під час Гран-прі Канади.

"Це була помилка з боку Льюїса, бо він дав привід для чуток. Мене ця зустріч не зачепила. Мені шкода Льюїса, бо я знаю, що він трохи дошкульніше, ніж я в таких ситуаціях. Я зустрічався з Крістіаном, але не думаю, що наступного року я перейду до Red Bull!

Льюїс і Дженсон Баттон багато говорили про свою лояльність до нашої команди, а також про своє бажання і надії, що вони залишаться. Я поділяю цю надію ", - цитує Уїтмарш Daily Mail.

теги  McLaren, Мартін Уїтмарш, Дженсон Баттон, Льюіс Хемільтон


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини